UNIHOKEJ - MŁODSZE DZIEWCZYNY ZE ZŁOTEM!

Opublikowano: 2022-12-07 11:24, Numer artykułu: 61501
Unihokej - Mamy złoto dziewczyn młodszych w Mistrzostwach Bydgoszczy!!!
Zawody odbyły się na arenie odwiecznego rywala SP 15. W swojej grupie mieliśmy gospodarzy i SP 65. Pierwszy mecz był pełen emocji. Stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji bramkowych, których niestety nie wykorzystaliśmy. SP 15 broniła sie dzielnie. Musieliśmy zadowolić się remisem 0:0.
Drugie spotkanie z SP 65 odbył się bez niespodzianek wygrywając 2:0 i wychodząc z grupy z 1 miejsca.
Finał odbył się w tym samym miejscu. Ponownie na pierwszy ogień SP 15! Faworyci turnieju. Pierwsza tercja bardzo wyrównana 0:0. Po krótkiej przerwie pokazaliśmy swoją siłę, zdobywając dwie bramki i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa z najmocniejszym zespołem. Kolejny mecz wygraliśmy gładko 2:0 z SP 63 kontrolując przebieg meczu. Z ostatnim zespołem wystarczył nam remis do upragnionego zlota. Wola walki i chęć zwycięstwa dały nam kolejny triumf 2:0!
Z kompletem punktów świętowaliśmy złoty medal! Tym samym awansowaliśmy do półfinałów wojewódzkich, które odbędą sie 9.12 w ZSH w Bydgoszczy o godz. 9. Trzymajcie kciuki!!!
Skład zlotej drużyny: Olga Korzan, Milena Spodniewska, Sara Abdul, Aleksandra Grzegorczyk, Olga Kożuchowska, Marcelina Janowska (b), Klaudia Dymarkowska, Lena Szamocka, Aurelia Pawlak.