Dobre wieści z biblioteki…

Opublikowano: 2021-03-19 20:30, Numer artykułu: 38019
Dzięki życzliwej postawie Rady Rodziców naszej szkoły biblioteka szkolna wzbogaciła się o 149 książek z zakresu lektur dla klas I – III. Rodzice sfinansowali zakup niezbędnych lektur na kwotę 2800 zł. Kupiono książki z zakresu 18 tytułów m. in.: „Asiunia”, „Cukierku, ty łobuzie!”, „Pamiętnik Czarnego Noska”, „Kapelusz pani Wrony”, „Afryka Kazika”, „Drzewo do samego nieba”, „Detektyw Pozytywka”, „Dziadek i niedźwiadek”, „O krakowskich psach i kleparskich kotach”, „Kałużyści i inne wiersze”. Tytuły takie jak „Dzieci z Bullerbyn”, „Detektyw Pozytywka”, „Zaczarowana zagroda” i inne zostały uzupełnione o kolejne, pachnące jeszcze farba drukarską, egzemplarze. Możemy teraz stwierdzić, że nasza biblioteka jest w pełni zaopatrzona w lektury dla najmłodszych czytelników.

Bardzo dziękujemy rodzicom w imieniu uczniów, których zapraszamy do odwiedzania biblioteki z zachowaniem reguł sanitarnych.