GRONO PEDAGOGICZNE SP9
Bagińska Danuta - rewalidacja
Banaszewska Anna – wf
Bany Justyna – język angielski
Bewicz Łukasz - wf
Bielaś Monika – ed. wczesnoszkolna
Bokowska Magda - logopeda
Brudecka Anna - n-l wspomagający
Bujakiewicz Maria – ed. wczesnoszkolna
Bukowska Aleksandra – ed. wczesnoszkolna, biologia
Cabaj Justyna - język niemiecki, EDB
Choduń Ewa - ed. wczesnoszkolna
Cichocka-Rzepka Małgorzata – religia
Czach Joanna – ed. wczesnoszkolna
Czubachowska Dorota – ed. wczesnoszkolna
Deręgowska Magdalena - pedagog
Derkowska Paulina - świetlica
Fifielska Daria- geografia
Grzelczak Katarzyna – wf
Hetman Paulina - historia, wos
Ignaciuk-Omniczyńska Natalia - język angielski
Jagielska Iwona – język polski
Jankowska Paulina - świetlica
ks. Januchowski Marek - religia
Juruś Ryszard – wf
Karolczak Zuzanna – język angielski
Kęcik Anna – logopeda
Kirstan Daria - świetlica
ks. Klóska Krzysztof - religia
Kosińska Aneta - matematyka
Koszyńska Katarzyna – matematyka, język angielski
Kowalczyk Krzysztof - wf, trener siatkówki
Kownacka-Adler Anita - wf, trener siatkówki
Kozakowska-Lewandowska Małgorzata - pedagog
Krause Krzysztof – muzyka, wf
Kromrych Maciej - trener siatkówki
Kukliński Marcin - matematyka, informatyka
Kuziemska Edyta - wf
Laskowska-Łepek Beata - biblioteka
Makowiecka Agnieszka – biologia, chemia
Matuszewska Agnieszka – n-l wspomagający, rewalidacja
Nadolska Sylwia - ed. wczesnoszkolna
Niespodziana Natalia – ed. wczesnoszkolna
Niezbrzycka Emilia – język angielski
Nowak Paweł - fizyka, informatyka
Nowicka Monika – świetlica
Owieśny Leszek - matematyka
Pędzelska Jadwiga – religia
Piasecka-Grams Marika – ed. wczesnoszkolna
Ratajczak Joanna – wdż, historia, wos
Reszel Aneta – ed. wczesnoszkolna
Roguska Kamila - ed. wczesnoszkolna, rewalidacja
Samorajska Sylwia - biblioteka
Siedlaczek Dorota – psycholog, doradztwo zawodowe, wicedyrektor
Sikorska Beata - chemia
Siodelska Karolina – psycholog
Skarwecka Katarzyna - ed. wczesnoszkolna
Spych Ewa - język polski
Stopa Marta - ed. wczesnoszkolna
Ściagow Aleksandra – język polski, wicedyrektor
Śpiewak-Świątkowska Monika - język polski
Świderska Aldona – język polski
Tabaczyńska Nina – język polski
Tarlecka Eunika – WDŻ, biologia, przyroda
Walczak Agnieszka – ed. wczesnoszkolna
Wawrzyniak Maria – świetlica
Witucka Joanna - ed. wczesnoszkolna
Wnuk-Lipińska Kamila - historia, wos, technika
Wojciechowska-Świeciak Hanna – dyrektor, bibliotekarz
Wyczyńska Katarzyna - język polski
Zabrzeński Paweł – technika, informatyka
Zajdel-Banach Agata – plastyka
Zbilska-Ball Renata - matematyka