APEL na Dzień Niepodległości

Opublikowano: 2018-11-27 21:13, Numer artykułu: 7732

16 listopada klasy 2c i 3a przedstawiły inscenizację artystyczną z okazji setnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na scenie artyści recytowali wiersze upamiętniające walkę Polaków o wolny kraj, przedstawiające znanych Polaków i piękno naszej Ojczyzny, pojawiły się życzenia dla Polski z okazji jej święta.

Klasa 3a zaprezentowała taniec z biało-czerwonymi materiałami symbolizującymi barwy ojczyste oraz wykonała piosenkę o niepodległości. Klasa 2c zabrała wszystkich w muzyczną podróż po Polsce.

Dziękujemy Pani Dyrektor, wszystkim klasom, wychowawcom, pracownikom szkoły za obejrzenie naszych występów.

22 listopada część artystów mogła zaprezentować piosenki i taniec podczas II Kujawsko - Pomorskiej Konferencji Rad Rodziców w naszej szkole, dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie.

Klasy 2c i 3a wraz z wychowawcami Agnieszką Walczak i Marią Bujakiewicz