Warsztaty wsparcia psychologicznego dla rodziców 11.05.2024 Program "Zdolni znad Brdy"

Opublikowano: 2024-04-22 10:19, Numer artykułu: 82022

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty skierowane do rodziców uczniów zdolnych z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” pn.:„ „Komunikacja rodzic-dziecko: Techniki komunikacji, które pomagają budować zaufanie i zrozumienie między rodzicami a dzieckiem”.

Spotkanie odbędzie się  11 maja 2024 r. (sobota) o godz. 10:00-11:30 w sali 208 Pałacu Młodzieży. Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców w procesie wychowawczym.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je pani psycholog Greta Haraś, która na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, wspiera seniorów prowadząc zajęcia psychoedukacyjne.

Zgłaszając się proszę o podanie następujących danych:

- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,

- nazwa placówki, do której uczęszcza zdolny uczeń,

- mail.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy kierować do 9 maja 2024r. do koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak, e-mail: malgorzata.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.