Mamy to!!! Wielki Finał BIAŁEGO MISIA!!!

Opublikowano: 2020-02-21 22:38
To było coś niesamowitego! W zeszłym roku dopiero co zaczęliśmy przygodę z tym legendarnym i prestiżowym turniejem, a już po dwóch latach mamy FINAŁ! Wiele szkół na taki wyczyn czeka kilkanaście, a nawet 20 lat. Inni nigdy nie są w stanie tego dokonać! My to mamy i na pewno nie będziemy w tych zawodach statystami! Zawsze jedziemy z nastawieniem, aby walczyć o jak najwyższe cele! Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi przeciwnicy to sama czołówka doświadczonych zawodników Białego Misia. To wielokrotni zwycięzcy i finaliści. SP 15, SP 64 i SP 16 to nasi rywale. Jesteśmy dumni z naszych zawodniczek i zawodników. Zaczynamy od poniedziałku wielkie przygotowania i poprawienie naszych błędów. Finał odbędzie się 9 marca o godz.16 w halii Łuczniczka. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA! Cała szkoła z nami! Rodzice, babcie, dziadkowie, ciocie i wujkowie. Wszyscy na WAS liczymy! Doping jest nam bardzo potrzebny! SPORTOWE ŚWIRY z DZIEWIĄTKI nadchodzą!
Łukasz Bewicz