Kooperacje Fordon 2022 - warsztaty w Przedszkolu nt. "Ulubiony bohater z bajki"

Opublikowano: 2022-09-25 09:23, Numer artykułu: 57261

We wtorek 13.09.2022 dzieci z grupy Kotki wzięły udział w kolejnych warsztatach projektu „Bajkami zauroczeni, opowieść wyczarujemy” realizowanego w ramach programu Edukacji Kulturowej: Kooperacje Fordon 2022. Zajęcia pt. „Ulubiony bohater z bajki” odbyły się w w naszym przedszkolu, w sali Kotków, poprowadziła je pani Izabela Dekowska wraz z współautorem projektu p. Martą Perz. Dzieci w skupieniu słuchały wybrane bajki czytane przez p. Izabelę. Zwróciły uwagę na ilość bohaterów w wysłuchanych utworach, potrafiły dokonać szczegółowego opisu dotyczacego wyglądu omawianych bohaterów oraz cech ich charakterów. Dzieci z gr. Kotki samodzielnie pomalowały ulubione postacie w specjalnie stworzonych fotobudkach, w których z wielką radością się fotografowały.