KONKURS PLASTYCZNO - TECHNICZNY “EKOOZDOBA WIELKANOCNA” - WYNIKI

Opublikowano: 2024-03-25 19:01, Numer artykułu: 79322

Miło nam poinformować, że szkolny konkurs plastyczno - techniczny "Ekoozdoba wielkanocna" został rozstrzygnięty! Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia, wykonane przez Was ozdoby będą na pewno upiększać domy w tym jakże pięknym, świątecznym czasie.

Przyznane zostały następujące miejsca:

I miejsce - Agata Rzeszutko kl. 2a

II miejsce - Maja Myk kl. 1c, Martyna Kozerska kl. 2a, Nikodem Grysiak kl. 1c

III miejsce - Nel Choroszyńska kl. 2c

Wyróżnienia: Aleksandra Kornacka kl. 2b, Adrianna Węglikowska kl. 1c, Emilia Pierucka kl. 1a, Adam Wójtowicz kl. 1a.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!

Organizatorzy: Maria Bujakiewicz i Ewa Choduń

--------------------------------------------------

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO - TECHNICZNEGO “EKOOZDOBA WIELKANOCNA”

Cele konkursu

- rozwój wyobraźni oraz twórczości i kreatywności uczniów,

- wykorzystanie materiałów recyklingowych do stworzenia ozdoby świątecznej,

- podkreślenie wagi recyklingu i dbania o środowisko;

Zasady konkursu

1. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy.

2. Uczeń wykonuje w domu jedną pracę, ozdobę wielkanocną, według własnego pomysłu z wykorzystaniem materiałów nadających się do recyklingu (np. makulatura, plastik, materiały odzieżowe itp.).

3. Uczeń z pomocą rodzica przesyła na adres e-mail organizatorów ZDJĘCIE wykonanej przez siebie eko-ozdoby - m.bujakiewicz95@gmail.com

4. Na zdjęcia prac czekamy do 22.03.2024r. do końca dnia. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi przed przerwą świąteczną na stronie internetowej szkoły.

5. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy dyplom za udział.

6. Przesyłając zdjęcie własnej pracy uczestnik oraz jego rodzic/opiekun prawny wyraża akceptację niniejszego regulaminu oraz zgodę na udział w konkursie i późniejszą publikację zdjęcia na stronie internetowej szkoły.

Maria Bujakiewicz i Ewa Choduń