GALA LAUREATÓW Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

Opublikowano: 2019-05-07 17:57, Numer artykułu: 12902

Jędrzej Jasiniecki z klasy 8a laureatem Konkursu Przedmiotowego z Fizyki w roku szkolnym 2018/19

28 marca 2019 r. uczeń naszej szkoły Jędrzej Jasiniecki wziął udział w gali laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych w roku szkolnym 2018/2019.

Uroczystość odbyła się w Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Marek Gralik wręczył Jędrzejowi oraz pozostałym uczestnikom gali zaświadczenia o zdobyciu tytułu laureata oraz pamiątkowe statuetki, a także przypomniał o przysługujących laureatom uprawnieniach.

Warto przypomnieć, że tytuł finalisty konkursu przedmiotowego uzyskują uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego, którzy uzyskali co najmniej 30% punktów możliwych do zdobycia w trzecim etapie konkursu. Natomiast tytuł laureata konkursu uzyskuje uczeń, który uzyskał co najmniej 90% punktów możliwych do uzyskania w etapie wojewódzkim.

Więcej informacji na temat gali można znaleźć na stronie:

Elżbieta Koralewska