Biblioteczny Dzień Pluszowego Misia

Opublikowano: 2018-12-04 08:24, Numer artykułu: 8015

Dzień Pluszowego Misia w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” w naszym przedszkolu.

Dnia 29 listopada 2018 roku trzy przyjaciółki z klasy 8 a odwiedziły przedszkolne grupy „Tygrysków” i „Krecików”. Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia zaprezentowały montaż słowno- muzyczny pt.” Jadą, jadą misie …”. Starsze koleżanki czytały opowiadania o Puchatku i Uszatku. Przedszkolaki poznały też Colargola i Misia Yogi. Wspólnie śpiewano piosenki o misiach. Nie zabrakło zabaw ruchowych oraz indywidualnych popisów dzieci. Przedszkolaki świetnie się bawiły, a uczennice miały satysfakcję z dobrze wykonanego zadania. Obdarowane kolorowankami maluchy serdecznie podziękowały gościom za wizytę. Spotkanie zakończyła wspólna fotografia oraz zapewnienie, że dziewczęta wrócą do przedszkola z nowymi lekturami i zabawami.