Akcja charytatywna KOLOROWE KREDKI zakończona

Opublikowano: 2018-12-03 15:12, Numer artykułu: 7369

KOLOROWE KREDKI

Zakończyliśmy zbiórkę w ramach corocznej akcji “Kolorowe Kredki”.

W tym tygodniu wszystkie zebrane artykuły papiernicze trafią do świetlic w szpitalach, gdzie dzieci spędzają czasami długie tygodnie. Dzięki Wam drodzy uczniowie i Waszym rodzicom, którzy sfinansowali zakupy, dzieci, choć na krótko, przeniosą się w świat artystycznej twórczości, gdzie pod okiem swoich opiekunów stworzą przepiękne prace, które mieliście okazję zobaczyć na plakacie.

Zebraliśmy wspólnie 5 dużych, kartonowych pudeł. Do akcji włączyła się także Szkoła Podstawowa w Brzozie. Oni dodatkowo zebrali 2 pudła z darami.

Po informacji do pani dyrektor z ZS nr 33, że mamy przygotowane dary od naszych uczniów, otrzymaliśmy natychmiastową odpowiedź:

“Dzień dobry,

bardzo nam miło, że pamiętacie o nas i działaniach,

które na co dzień podejmujemy na rzecz chorych dzieci w szpitalnych świetlicach.

Serdecznie wszystkim dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.

W imieniu nauczycieli i uczniów szkoły szpitalnej

Izabela Maciejewska”

(Dyrektor ZS nr 33 w Bydgoszczy)

1. Bukowska, A. Mirończuk